Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 1 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 2 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 3 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 4
Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 1 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 2 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 3 Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI, фото товара 4

  Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI может быть использована как плитка для фасада здания и плитка для стен в квартире.

  Плитка Церрад Лофт Брик чили имеет окрас приближенный к натуральному кирпичу, по этому часто используются при облицовке зданий с целью придать им натуральный внешний вид

  клінкерна плитка

  Сфер застосування клінкеру сьогодні дуже багато. Цей екологічний оздоблювальний матеріал - прекрасний вибір для:


  • оздоблення фасаду,


  • оформлення сходинок і ганку,


  • створення стильних інтер'єрів всередині приміщень.


  Кожному хто хоче проявити індивідуальність і вибрати кращі матеріали для внутрішньої і зовнішньої обробки будинку, фахівці рекомендують купити клінкерну плитку, яка зробить його неповторним. Базовим сировиною для виробництва клінкеру є високопластична глина, яка піддається пресуванню і випалу в спеціальних печах, де температура сягає 1200 ° C. Відсутність будь-яких пластифікаторів і штучних барвників робить клінкер нешкідливим і гігроскопічним.


  Якщо вам потрібна клінкерна плитка, купити в Києві її нескладно, завдяки широкому вибору пропозицій, серед яких плитка різних фактур (шорстка, глазурована, необроблена), тональних варіантів і форматів.


  Клінкерна плитка Cerrad

  Ринок будівельних матеріалів сьогодні пропонує купити клінкерну плитку в Києві від різних виробників, але при цьому варто довіряти лише тим, хто зміг себе зарекомендувати тільки з хорошого боку. Прикладом тому є компанія Cerrad, яка задає тон в даному сегменті, доводячи до досконалості технології виробництва. Ця клінкерна плитка, ціна якої виправдана красою і якістю, володіє відмінними характеристиками, в числі яких морозостійкість і водопоглинання, легкий догляд і зносостійкість. Використовувати під відкритим небом цей матеріал можна без остраху, що він вицвіте під променями сонця або потріскається при сильних морозах.


  Клінкерна плитка для сходинок і не тільки

  Ще одним приводом для того, щоб купити плитку клінкерну, став той факт, що вона відмінно укладається на різні поверхні (бетон, цемент, глина). Завдяки своїй універсальності і ряду переваг, клінкер виграє перед ідентичними оздоблювальними матеріалами. Сьогодні клінкерну плитку в Києві, купують для облицювання камінів і печей, оздоблення стін у ванній, на кухні і навіть у вітальнях. Різноманіття пропозицій цього матеріалу з одного боку полегшує, а з іншого ускладнює вибір, оскільки в такому достатку деколи складно підібрати саме той варіант, який зможе максимально задовольнити ваші естетичні запити.

  Характеристики
  Тип продукции
  Каталог товаров:
  Клинкерная плитка
  Тип плитки:
  Клинкерная
  Фактура плитки:
  Под кирпич
  Производитель:
  Cerrad
  Страна производителя
  Польша

  Добавить комментарий

  Код языка комментария.

  Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.