044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net
Производитель

Плитка декоративная


Сравнение товаров (0)


Показано с 1 по 11 из 11 (всего 1 страниц)

Відмінні риси.

Для початку визначимося, що представляє собою декоративна плитка і чим вона відрізняється від звичного для нас будівельного матеріалу з глини. Перш за все, з такої плитка можна будувати недорого, адже - її використовують виключно для облицювання поверхонь, найчастіше стін в квартирі або ж на фасаді будівель. За своєю формою штучна цегла виглядає як плитка, лицьова поверхня якої детально імітує свій глиняний аналог. З тильного боку виріб не має цегляної фактури, т.к кріпиться на стіну за допомогою спеціального клею на цементній основі.

Секрет виготовлення.

Декоративний камінь або ж цегла виробляється з цементного складу і модифікуючих добавок, що підвищують міцність виробу. Суміш заливається в спеціальні еластичні форми, які створюють на поверхні дрібніє деталі природного каменю, в нашому випадку - цегли. Це може бути зістарений часом цеглинка з характерними нерівностями і потертостями, або гладка поверхня, як у клінкеру. Взагалі на українському ринку зараз представлена ​​величезна кількість різноманітних фактур, починаючи від великогабаритних кругляків і закінчуючи скелястими породами.


Фарбування.

Щоб домогтися невідмітного подібності зі справжньою цегляною кладкою, виробники використовують неорганічні барвники. Вони не піддаються негативному впливу ультрафіолету і не втрачають колір. Барвники змішують в строго відведених пропорціях і наносять по всій масі, так і додатково на лицьову поверхню. Навіть якщо в процесі недбалої транспортування виріб пошкодиться, колір збережеться.


Якість облицювання.

Краса і акуратність декоративного облицювання пов'язана з якістю еластичних форм, тому важливо звертати увагу на детальну «промальовування» фактури, особливо якщо вироби призначені для внутрішньої обробки.  Кожна колекція створюється з урахуванням найменшої опрацювання, тому що це впливає на весь зовнішній вигляд інтер'єру. Для обробки кімнат вимоги до каменя не такі суворі, ніж для вулиці, тому що немає різких перепадів температур, опадів і морозів, проте, запитуйте про показники міцності.


Де купити.

На даний момент знайти декоративну цеглу нескладно, тому що цей продукт користується великою популярністю серед представників середнього класу. Компанія Клінкер Студіо є представником основних найбільшихвиробників декоративної плитки, і у нас в салні плитки Клінкер Студіо ви зможете вживу побачити великий вибір декоративної плитки, ну і відповідно вибратищось для себе.


Про що важливо пам'ятати.

Від вибору сухих сумішей залежить, як надійно цегла протримається на стіні. Використовувати краще фірмові клейові склади та затирання. По-перше, це мінімізує складність монтажних робіт, а головне - стане гарантією якості на довгі роки.

 

Морозостійкість і водопоглинання плитки!

Морозостійкість - один з найголовніших показників облицювального матеріалу. По суті, це здатність матеріалу витримувати певну кількість замерзань і відтавань, що визначає його довговічність. Звичайно, лабораторні випробування відрізняються від дії погодних чинників, але на ступінь стійкості вказують цілком точно.
Позначається параметр умовним зображенням сніжинки. Чим північніше розташований регіон, тим більше показник повинен бути у обраного матеріалу.
Морозостійкість певним чином пов'язана з коефіцієнтом водопоглинання. Навіть такий низкопористий матеріал, як кераміка в якійсь мірі вбирає вологу. Відомо, що при перетворенні води в кригу (тобто при її переході з рідкого стану в тверде), вона збільшується в об'ємі. Отже, при замерзанні волога котра знаходиться в порах плитки, піддає плитку впливу значних механічних навантажень, що може привести до утворення тріщин на лицьовій поверхні плитки і до руйнування фрагментів матеріалу. Зрозуміло, що чим нижче цей показник, і, власне, менше пористість, тим краще. Нормою для фасадної плитки вважається водопоглинання в 3%. Однак у таких матеріалів, як клінкерна плитка або керамогранитная він ще нижче.