044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

Клинкерная напольная плитка


Сравнение товаров (0)


9350 EURAMIC Organic 585 carbon
Interbau Blink Terra Braun 360*320
Плинтус 8102 EPOS 951 krios
Плинтус 8102 EPOS 952 pidra
Плинтус 8102 EPOS 955 eres
Плинтус 8102 EPOS 957 kawe
Ступень brąz 300х300х11
Ступень burgund 300х300х11
Ступень gobi 300х300х11
Ступень kalahari 300х300х11
Ступень krem 300х300х11
Ступень piasek 300х300х11
Ступень rot 300х300х11
Ступень V-shape burgungd
Ступень V-shape cottage cardamom
Ступень V-shape cottage curry
Ступень V-shape cottage masala
Ступень V-shape cottage pepper
Ступень V-shape cottage salt
Ступень V-shape country wiśnia
Ступень V-shape gobi
Ступень V-shape jesienny liść
Ступень V-shape krem
Ступень V-shape rot
Показано с 1 по 118 из 118 (всего 1 страниц)

Поради щодо монтажу підлгової та терасної плитки


При температурах, близьких до точки замерзання або нижче її, багато підприємців або власники заміських будинків сумніваються в здійсненності проекту по зовнішньому укладанні терасної плитки. Насправді зовнішня укладання можлива, але при цьому необхідно враховувати певні умови.


ВИЗНАЧЕННЯ НЕОБХІДНИХ УМОВ І ОБСТЕЖЕННЯ підстилаючого шару


Цей етап має фундаментальне значення, щоб правильно почати процес укладання. Дуже важливо провести повну оцінку того, що може знадобитися для його реалізації:


Йдеться про житловий або комерційний проект?

Як передбачити ухил для забезпечення відповідного дренажу?

У разі облицювання, слід передбачити повітряний прошарок для кращого дренажу?

Крім того, необхідно перевірити стяжку і переконатися, що вона міцна, в хорошому стані і повністю прямовисна. В іншому випадку необхідно виконати належні роботи. Підготувати поверхню, повністю очистивши її від будь-якого виду частинок і / або уламків, які можуть перешкоджати адгезії або зменшити її, або перешкодити виконанню робіт. Якщо мова йде про бетонній плиті, необхідно, щоб вона повністю затверділа і висохла, в ній не повинно бути зайвого гідростатичного тиску і вологості.

Не можна робити укладання на підстильний шар, покритий пилом, маслом, жиром, фарбою, смолою, воском, закріплювача, частками распалубки або іншими речовинами, які можуть зменшити або перешкодити прилягання плитки. Що стосується продуктів для ремонту, ущільнювачів мембран, плиткових клеїв та інших розчинів, дуже важливо вибирати їх, виходячи зі специфічних вимог проекту, і особливо переконатися в тому, що вони використовуються правильно. Наприклад, застосування холодного цементного порошку і латексної холодної добавки збільшить час застигання продукту з подальшим запізненням введення в експлуатацію. З цієї причини рекомендується зберігати продукти в сухому і теплому місці, по крайней мере, в протягом 24 годин до початку робіт.

Не можна недооцінювати вплив кольору плитки. Більш темна за кольором плитка чутливіші до змін температури і більше страждає від її перепадів. Це веде до ризику утворення тріщин в цементному розчині, а також скорочує в подальшому термін служби самої тераси.


ТИМЧАСОВЕ ЗАХИСНЕ СПОРУДЖЕННЯ

Перед початком робіт необхідно побудувати укриття для захисту підстилаючого шару і процесу укладання від атмосферного впливу (вітер, дощ, холод і сніг). Крім того, для того щоб підтримувалася необхідна температура повітря і підстилаючого шару, слід обігрівати це укриття перед початком робіт, в процесі укладання і по її завершенні. Контрольована температура дозволить матеріалу проявити кращі експлуатаційні якості.

Переконатися в тому, щоб випаровування, викликані непрямими джерелами тепла, виводилися назовні. Не можна використовувати джерела тепла, що виділяють чадний газ або інші шкідливі для здоров'я робітників пари або ті, що можуть забруднювати поверхню плитки.


ПІД ЧАС І ПІСЛЯ УКЛАДАННЯ

Необхідно захистити робочу площадку від ходьби під час всього процесу укладання. Крім цього, опалення повинно підтримувати рекомендовану температуру вдень і вночі, і кожен продукт повинен застосовуватися відповідно до вимог специфікації. Плитки необхідно укладати в техніці подвійного намазування і переконатися в тому, що розчин покриває задню поверхню плитки не менш ніж на 95%.

Не можна направляти джерело тепла в сторону робочої зони для прискорення висихання продукту. Тимчасове укриття може бути видалено після закінчення укладання і після закінчення зазначеного часу, необхідного для висихання цементного розчину (завжди враховується вказане максимальне час). Якщо проект виконується з дотриманням всіх правил і з використанням якісних матеріалів, клієнт отримає повне задоволення від якості зовнішньої укладання.


Купити плитку для підлоги ви можете у нас в магазині.

Замовити плитку для підлоги ви можете за телефонами указаними в контактах.