044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

Кирпич лицевой


Сравнение товаров (0)


ВФ-10 желтый фасонный
Показано с 1 по 66 из 66 (всего 1 страниц)

Лицьова цегла - найбільш вигідне рішення для оздоблення вашого будинку. Серед тих, хто приділяє увагу естетичному вигляду, багато хто віддає перевагу облицювальній цеглі. Цей ефектний декоративний будматеріал підійде для будови будь-якої форми і будь-якого призначення. Переважно облицювальною цеглою прикрашають зовнішні фасади будівель або імітують цегельну кладку. Також їм часто облицьовують внутрішні стіни, фундаменти, паркани і використовують при обробці інтер'єрів.

Назва «облицювальний» цегла отримав тому, що він відрізняється лицьовою поверхнею (звідси і його друга назва - «лицьову цеглу»), її якістю і малюнком. Лицьова поверхня буває гладкою або рельєфною, у неї правильна геометрія, якщо не брати до уваги цегла ручного формування.

Властивості і особливості облицювальної цегли.

Величезну популярність облицювальна цегла знайшла з кількох причин. По-перше, завдяки прекрасним будівельним показниками вона зайнла лідируючі позиції серед інших вітчизняних будматеріалів. По-друге, незважаючи на те, що виготовляти облицювальну цеглу доводитьсяз недешевої сировини, вона не набагато дорожче звичайної будівельної цегли, тому цей матеріал доступний багатьом. По-третє, облицювальна цегла популярна, завдяки широкій колірній гамі. Цю незвичайність йому забезпечує різноманітність добавок, котрі змішуються під час виготовлення з натуральноюглиною. Спектр забарвлень досить різноманітний - від білого до темно-бурого. Колір і фактура визначають і ціну на облицювальну цеглу, тобто, скільки і яких добавок було внесено в початковий продукт для забезпечення цеглі тих чи інших характеристик. Оскільки головна вимога до кінцевого продукту - бездоганні форма і дизайн, а також - відповідність критеріям зносостійкості.

Слід зазначити, що облицювальна фактура, яку виробляють керамічним способом, це натуральний будівельний матеріал, що пропускає вологу і кисень, і в той же час зберігаючий тепло в будинку. Облицювальну цеглу можна вважати повністю екологічною, з огляду на те, що основним компонентом його є природна глина.

З огляду на своє головне призначення - облицювальні функції, цей будматеріал володіє великим переліком позитивних характеристик, що відрізняють його від звичайного будівельної цегли і додають йому ще більшої популярності. Лицьова цегла досить міцна - створює оболонку, вберігає стіни від механічного впливу і впливу атмосферних явищ; не горить, не гниє, морозостійкий, не страшні перепади температури, є прекрасним звукоізолюючим матеріалом, утримує мікроклімат в будинку (тепло взимку, прохолодно влітку), погано вбирає вологу, з плином часу покращує зовнішній вигляд. Також для облицювальної цегли встановлений перелік стандартів, яким він повинен відповідати. 

Зовнішні дані та інші параметри облицювальної цегли залежать від безлічі факторів: вихідний матеріал, типу глини, кількості домішок, форми, режиму випалу, наявності пустот та інших. Але в цілому існує чотири види цегли, що відрізняються між собою за складом і способом виробництва.

Типи і види облицювальної цегли.

Лицьова керамічна цегла - виготовляється традиційним способом під впливом дуже високих температур. Вихідний матеріал - глина. Цегла порівняно дешевий, але має відмінні технічні характеристики, для поліпшення яких в процесі виробництва додаються присадки. Форма як класична прямокутна, так і фігурна. Лицьовими можуть бути три сторони. Використовується для зовнішнього облицювання фасадів цеглою.

Переваги: ​​чудова міцність, після закінчення часу не змінює зовнішній вигляд, екологічність, низька теплопровідність, хороша морозостійкість.

Недоліки: з часом можлива поява білястих плям і розлучень, що не відбивається на властивостях матеріалу, лише на зовнішній вигляд; дорожче силікатного вдвічі.

Лицьова силікатна цегла - виготовляється з суміші гашеного вапна і піску при температурі випалу близько 180гр. У цеглі без пустот всі чотири сторони можуть використовуватися в якості лицьової. Цегла, виготовлений з пустотами, для лицьової може запропонувати тільки три сторони.

Переваги: ​​невисока ціна, хороша звукоізоляція.

Недоліки: з часом з'являється жовтизна, гірше керамічного тримає тепло, чималу вагу, сильно вбирає вологу, відносно слабка морозостійкість.

Облицювальний гіперпрессованний цегла - для підвищення міцності виготовляється після обробки суміші з вапняку, цементу і барвників великим тиском. Всі сторони можна використовувати лицьовими.

Переваги: ​​висока міцність, тривалі терміни експлуатації, може бути будь-якого кольору, майже не вбирає вологу, здатний витримувати близько ста п'ятдесяти циклів заморожування - розморожування, найбільш стабільний у своїх характеристиках.

Недоліки: слабка теплоізоляція, велику вагу - потрібно потужний фундамент.

Лицьова рустірованний цегла - виготовляється з суміші кварцового піску, вапна і води. Рустується (набуває вигляду натурального каменю) з різних сторін. Підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх опоряджувальних робіт.

Переваги: ​​висока морозостійкість, відмінна звукоізоляція, широкий колірний спектр, міцний і довговічний.

Недоліки: низька вогнестійкість.

Використання облицювальної цегли.

Використання пустотілого (щілинного) цегли досить обмежена. Це будівництво одно-, двоповерховий будівель, створення несучих конструкцій, внутрішня або зовнішня обробка, створення перегородок в будівлі і в інших випадках.

Повнотіла цегла в порівнянні з порожнистим застосовується у всіх перерахованих вище випадках, а також, завдяки більшій міцності, використовується і в будівництві багатоповерхівок.

Доступність і дешевизна бетонних модульних зборів не заважає облицювальної цегли займати і цю нішу. Суть в тому, що вартість забору, виконаного з облицювальної цегли, не набагато вище бетонного, а зовнішній вигляд краще, міцність і надійність значно вище.

В цілому, якщо взяти вартість облицювальної цегли, вона складе менше десяти відсотків вартості всіх матеріалів, необхідних при будівництві будинку. І це не той матеріал, на якому можна заощадити. Перш ніж купити цегла, варто з усією увагою обстежити товар. Розміри і площини цегли з усіх партій повинні збігатися один з одним. Першою ознакою неякісного товару може бути білуватий наліт на його поверхні.

Споживчий ринок насичений порожнистим облицювальною цеглою. Його популярність легко з'ясовна - невелика вага і низька ціна. Окремий сегмент ринку у клінкерної цегли. Він виготовляється гарячим випалюванням високопластичних видів глини. В результаті матеріал стає найбільш морозостійким і довговічним. Якщо на вашу думку будинок вимагає певного рівня солідності, можна використовувати для обробки фасаду цегла ручної роботи, яким реставрують пам'ятники архітектури. Варто лише згадати про те, що вартість цього оригінального будівельного матеріалу значно вище тих, про які говорилося вище.


Використання декоративного цегли - це не тільки гарантія міцності, але і відмінне втілення задуманого вигляду. Споживчий ринок рясніє облицювальною цеглою різноманітних кольорів - від світло-перловою до темно-коричневої, а також всіляких фактур - від імітації старовини до шорсткою або абсолютно гладкою.

Лицьова цегла

Волога, сонце, мороз і вітер несприятливо впливають на зовнішні поверхні стін будівель і споруд. Захистити їх можна, застосувавши водовідштовхувальну обробку. Використавши для обробки фасаду лицьову цеглу, стіни будинку разом із захистом від атмосферних руйнувань отримують декоративне оформлення, що додає йому презентабельний зовнішній вигляд.


Матеріал для облицювання повинен володіти певними якостями. Збалансований показник гігроскопічності і пористості робить його універсальним. Так як пористий цегла сильно вбирає вологу, що руйнує його структуру під час заморозків. Його доведеться покривати гидрофобизирующими засобами. Щільний водовідштовхувальний матеріал не володіє теплоізоляційними властивостями.


Купити облицювальну цеглу відповідний для облицювання можна у ТОВ Клінкер Студіо, у нас найдемократичніші ціни та найширший вибір лицьової цегли.

Особливості покриття облицювальної цегли:

Ангобірованний цегла призначений для фасадів і виготовляється з особливого складу, куди входять біла глина, скло і барвники з додаванням «ангоба» (крейда, каолін і пісок). Така цегла піддається температурній обробці 1 раз. Кольоровий склад тонким шаром наноситься на сирець, після чого обпалюється. При дотриманні технології ангобірованний матеріал набуває грань з рівним матовим відтінком.


Глазурована цегла відрізняється присутністю глянцевому поверхні на лицьових гранях. На заготівлю, минулий одноразовий отжиг наноситься кольорова глазур. Цегла повторно піддається температурній обробці. Глазур складається з розтертого скла, при нагріванні розплавляється і перетворюється на суцільний тонкий шар, який не потребує додаткової обробки водовідштовхувальними засобами. Колір покриття наносять найрізноманітніший.


Клінкерна цегла виробляють із спеціальної глини. З неї формують цегла і піддають обробці температурою 1 200 градусів. Частинки глини спікаються, в результаті чого утворюється щільний, міцний камінь. Колір цегли залежить від сировини. Застосовуючи глину з одного кар'єра можна отримати цегла різних відтінків. Щільна структура цегли обумовлює його низьку гігроскопічність і велику вагу. При облицюванні іноді виникає необхідність посилення фундаменту. Пустототелий клінкерну цеглу значно легше. Йому віддають перевагу при проведенні облицювальних робіт.


Виробники облицювальної цегли здатні повністю забезпечити сучасного споживача з його зростаючими потребами. Облицювання поверхні перетворюються, набуваючи презентабельний вигляд. Будинки стають красивішими і довговічніше.

Підсумувавши вищесказане, можна зробити висновок, що вартість облицювальної цегли формується, виходячи з його технічні характеристик, особливостей технології виробництва, торгової марки конкретного виробника.