044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net
Производитель

Газобетонные блоки


Сравнение товаров (0)


Показано с 1 по 14 из 14 (всего 1 страниц)

Газобетонні блоки київ

Газобетонні блоки - сучасний високоефективної стіновий матеріал, придбав дуже широке поширення особливо останнім часом серед забудовників при малоповерховому будівництві або в якості несучого стінового матеріалу при каркасно-монолітною технологією.


До складу суміші для виробництва газобетонного блоку входь, цемент, пісок, вапно, алюмінієва пудра, вода.


Переваги газобетонного блоку:

-Ідеальна геометрія блоку

-Низька теплопровідність

-Малий питома вага

вогнестійкі

-Великий асортимент типорозмірів

-легкість обробки

-Стійку до комах

-Гарна теплоізоляція

-Морозостійка F-50


Недоліки газобетонних блоків

-Вимагає спеціалізовані кріпильний елементи, для монтажу навісних меблів або декору.

-Великий рівень водопоглинання

Будівництво з газобетонного блоку процес досить швидкий, використання такого матеріал істотно скорочує час зведення стін, а за умови використання кладки клейових сумішей, як рекомендують заводи виробники, ще й економічний.

Газобетонні блоки високої якості пакуються в фірмову упаковку, що запобігає пряме попадання вологи на самі блоки, це гарантує нормальний процес зберігання блоку на складі або у вас на будмайданчику.

Найбільш распостраннений газобетонні блоки в Києві та Київській області виробляються в Обухові, Броварах, і Березані, це заводи Аерок і Стоунлайт.

За якістю вони ідентичні, різниця полягає в типі пазо-гребневого з'єднання, асортименті типорозмірів, і вартість, Аерок дорожче, ніж Стоунлайт.

Газобетон добре зарекомендував себе ще й тим, що його дуже просто обробляти, це означає що ви можете створювати необхідні вам вирізи або конфігурувати отвори так як вам захочеться, все непотрібне можна просто відпиляти спец пилкою, а при її відсутності це зробить навіть звичайна ножівка по дереву.

Варто також відзначити що виробники рекомендують використовувати армований пояс приблизно на кожному 4-6 ряду кладки газобетону, для цього застосовують так званий У-блок, або лоткові газобетонні блок, в який поміщають арматурний каркас і заливають бетоном. Такий монолітний пояс зміцнить весь периметр будинку і зробить його ще більш надійним!


Купити газобетонні блоки від виробників ви можете прямо у нас на сайті, пройдіть просту процедуру оформлення замовлення, і в найкоротші терміни отримаєте замовлений товар.


Рус:

Газобетонные блоки один из самых популярных на сегодняшний день материалов для строительства.
Если вы хотите построить дом из газобетонных блоков и вы не знаете как построить дом из газобетона, вы смело можете обращаться к нам, и наши менеджера предоставят вам всю интересующую вас информацию. 
Дом построенный из газобетона позволит вам не только сэкономить на отоплении, потому что газобетон обладает очень низким показателями теплопроводности, но и построить дом намного быстрее, нежели из обычного кирпича.
На сегодняшний день производители газобетона дают возможность выбрать разные модификации блока, что в свою очередь позволяет реализовывать разнообразные конструктивные и дизайнерские решения. Вы можете купить газоблок 300*200*600, самый популярный размер газоблока, из данного газоблока вы можете смонтировать стену толщиной либо 200 мм либо 300 мм, обязательно при кладке газоблока необходимо использовать специальный клей для газоблока, но стена толщиной 300мм, на сегодняшний день не отвечает нормам теплосопротевления ограждающей конструкции, прописаным в ДБН. 
С 2013 года в Украине зафиксирована норма теплосопротивления ограждающей конструкции не меньше 3,3 м2 × °С/Вт. 
Учитыва это показатель, мы рекомендуем использовать для кладки стен газоблок размером 375*200*600, тем самым получив теплосопротивление 3,75м2 × °С/Вт.

 Вы можете получить консультацию и купить газобетонные блоки ТМ АЕРОК и ТМ СтоунЛайт у нас в офисе.

 Будем рады Вас видеть!