044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

Клінкерна плитка на сьогоднішній день !

Клінкерна плитка на сьогоднішній день є дуже затребуваним сучасним оздоблювальний матеріал, який використовується для зовнішньої, і внутрішньої обробки стін. Використання клінкерної плитки дуже допомагає у вирішенні будь-яких декоративно-естетичних завдань. Найчастіше клінкер застосовується як альтернатива більш дорогим аналогам, таким як: природний камінь або керамограніт. Для розрахунку кількості плитки, ви може скористатися звернутися до наших менеджерів.

Область застосування клінкерної плитки.

Клінкер використовують для: покриття підлог, доріжок та сходів, при проведенні внутрішніх і зовнішніх робіт, при облицюванні фасадів будівель, басейнів та інших спортивних споруд і т.д. Клінкерна плитка володіє морозостійкістю, завдяки цьому її можна використовувати в усіх кліматичних зонах. Клінкер добре підходить для укладання плитки в саду або на терасі, для мощення внутрішніх двориків, під'їздів до гаражів і т.д. Клінкер має досить задовільною міцністю і стійкістю до впливу будь-яких атмосферних явищ, він не горить, не гниє, а також не схильний до впливу комах або грибків.

Типи і види клінкерної плитки.

Клінкерна плитка виготовляється для різноманітних цілей. Залежно від варіантів обробки існує кілька різновидів клінкеру:

Технічний клінкер - застосовується для облаштування доріг і тротуарів;

Водостійкий клінкер - використовується для облицювання закритих басейнів, ванн і саун;

Облицювальний клінкер - використовується для обробки різних частин будівель;

Спеціальний клінкер - використовується для складних архітектурних робіт.

З точки зору декоративності клінкер може бути неглазуровані і глазурованою або осклованих (в свою чергу глазурований ділиться на клінкер з малюнком і клінкер без малюнка)

Властивості клінкерної плитки.

За своїми технічними параметрами клінкерна плитка схожа з цеглою:

Водопоглинання менше 6%;

Морозостійкість не менше 50 циклів;

Міцність 200 Мпа;

Щільність від 1400-1900 кг / кв.м;

Теплопровідність 0,45-0,6 Ватт / мс.

Маючи такі технічні показники, облицьовані клінкерною плиткою поверхні, будуть стійкі до стирання, механічних навантажень, впливу навколишнього середовища, і так само з плитки можна буде легко видалити бруд.

Як правильно вибрати клінкерну плитку.

Вибираючи плитку слід почати з її кольору, весь спектр кольорів клінкерної плитки можна розділити на 4 групи тонів:

світлий;

темний;

жовтий;

під цеглу.

Після вибору тону і кольору плитки слід приступити до вибору вичинки (вибрати фактуру), клінкер буває гладким, шорстким, блискучим і з добавками. Плитка з фактурою буде коштувати дорожче, а помітити її рельєф можливо лише з близької відстані. Вибираючи фактуру важливо пам'ятати, що одна плитка  найчастіше може виглядати по-іншому, ніж декілька плиток на фасаді. Будьте уважні, і враховуйте даний факт.

Вибір затирання. У випадках коли фасад або підніжжя вашого приміщення мають різний колір, то один з них повинен бути без переливу. Затирка об'єднує цоколь з фасадом, вона представлена ​​вже в третьому кольорі, так що буде виділятися, як рама плитки. У випадках коли колір затирки схожий на колір плитки, вам буде здаватися, що стіна будинку однотонна. Не рекомендується вибирати кілька кольорів затирання, такий крок негативно вплине на гармонію в зв'язці кольорів. Існує різні типи і види затирки.

Ціна плитки. Найчастіше люди бажають вибрати недорогу і якісну плитку, при цьому часто нариваються на неякісні товар, тому будьте уважні. На сьогоднішній день ціна клінкерної панелі варіюється від 250 гривень за м2. Якщо плитка бюджетна, то є ймовірність, що в процесі технології виготовлення були порушення. 

 Як розрахувати кількість плитки для укладання.

Для розрахунку кількість клінкерної плитки для укладання, вам необхідно знати величину двох видів плитки: основний (вимірюється в метрах квадратних) і кутовий (вимірюється в погонних метрах). Для розрахунку кількості плитки, ви може звернутися до наших менеджерів.

Після всіх вищеописаних дій потрібно помножити довжину вашого будинку на його висоту, потім відняти від загальної площі, площа зайвих елементів, які не будуть покриті клінкером. Найчастіше виробник самостійно позначає потрібну кількість плитки на метр квадратний, враховуючи при цьому розмір між плиточних швів. Якщо ж ви бажаєте зменшити шов (але виробником такий крок не рекомендується), то необхідно буде провести ще 1 розрахунок.

 Укладання клінкерної плитки.

Перед початком робіт вам слід підготувати поверхню, вона повинна бути ідеально гладкою, міцною і сухою. Не рекомендується укладання плитки на гіпсокартон, найкращим основою для такої плитки є армований морозостійкий бетон з товщиною не менше 10 сантиметрів.

Грунтовка. Щоб з'єднати плитку і основу, необхідно використовувати грунтову емульсію. На загрунтовану поверхню покладіть клей або цементну суміш шпателем. Покривати клеєм всю поверхню не варто, клей може швидко засохнути. Технологія укладання клінкерної плитки має на увазі, що потрібно викласти другий ряд плитки від підлоги, і далі йти тільки від другого ряду. Для контролю над шириною шва (для пресованої плитки близько 5 мм, для екстрадувати 10 мм) вставляйте хрестики. Після укладання необхідно буде тільки затерти шви і робота буде завершена!

Така плитка використовується на завершальному етапі будівництва або ремонту. Наприклад, при утепленні будинків по системі «мокрий фасад» клінкеру передуватимуть декількох шарів, послідовно укладаються під час монтажного процесу.

Структура складається з:

1 - грунтовки;

2 - Клея для утеплювача;

3 - Утеплювача;

4 - Дюбеля фасадного;

5 - штукатурки, армованої склосіткою;

6 - Фасадної грунтовки;

7 - Клейового складу;

8 - клінкерну плитку.

 Клей для клінкерної плитки.

Клей для клінкерної плитки повинен відповідати таким вимогам: висока стійкість до зміни температур, хороша адгезія до будь-якої поверхні, водо- і морозостійкість. На ринку будівельних матеріалів представлений широкий спектр сумішей задовольняють даним умовам. Існують різні типи і види клею для плитки.

Більше інформації ви можетеотримати у нас в офісі.

Будемо раді вас бачити!!!


Клинкерная и декоративная плитка - это материалы которые последние несколько лет показывают значительный рост в объемах продаж. 

На это влияют несколько факторов.Одним из них есть тот факт, что облицовка фасада здания становится экономически выгоднее облицовки здания кирпичом. Вторым фактором есть то, что на сегодняшний день гораздо больше вариантов, форм, цветов, структур именно у облицовочной плитки, чем у облицовочного кирпича. 

Современные архитекторы и дизайнеры очень полюбили использование плитки для облицовки фасадов, но все больше набирает популярности и использование клинкерной плитки, плитки ручной формовки, плитки в стиле лофт и в интерьерах.

Клинкерная плитка представленная в нашей студии производится на современном оборудовании по всему миру.

У нас вы сможете купить плитку из Бельгии, из Германии, из Польши, из Испании, ну и конечно у нас есть Украинская плитка.  

Информация

Информация