044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

Газоблок! Як його виробляють і які особливості монтажу?

Технологія виробництва:

У змішувачі замішується вода, цемент, мелений кварцовий пісок, вапно, додається алюмінієва паста як газообразователя - і суміш ніздрюватого бетону готова. У теплій вологій камері суміш збільшується в об'ємі (при цьому утворюється велика кількість пор) і набирає первісну міцність, після цього застигла до пластілінообразний стану маса транспортується до різального обладнання, де нарізається з високою точністю на блоки. Нарізану на блоки масив набирає остаточну міцність в автоклавної печі в умовах високого тиску водяної пари і при температурі 175-200 ° С. Технологія виробництва, дає можливість отримати матеріал із заданими характеристиками по щільності і міцності.

Спосіб монтажу:

Монтаж газобетонних блоків здійснюється на спеціальні клейові склади.

Перед укладанням першого ряду блоків проводиться перевірка рівності підстави, при необхідності здійснюється додаткове вирівнювання. Перед монтажем блоків слід встановити тимчасові напрямні (наприклад дерев'яний брусок), до яких буде тулитися вмонтовується перегородка. Укладанні першого ряду блоків слід приділяти максимум уваги, тому що рівна горизонтальна поверхня першого ряду блоків полегшить укладання подальших рядів. Клейовий склад наноситься на стиковий і горизонтальний шви.

Після укладання чергового ряду блоків обов'язково вирівнюється поверхня кладки за допомогою спеціальної терки. Між сусідніми блоками не повинно залишитися перепадів рівня - це може привести до утворення тріщин. Другий і наступні ряди кладки слід вести зі зміщенням вертикального шва на половину блоку.

Якщо необхідно знизити передачу структурного шуму від несучих конструкцій до перегородки блоків не приклеюються безпосередньо до основи і обрамляють стін, а встановлюються на віброгасильних прокладку з пінополіетилену, пінополістиролу, пробки і т.п. У цьому випадку на підлогу приклеюється виброгасящая смуга, до смуги в свою чергу приклеюється перегородковий блок. Між блоком і існуючої стіною прокладається така ж віброізолюючий смуга, або залишається зазор, який в подальшому заповнюється, наприклад, монтажною піною.

Информация

Информация