044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

БрукКерам Магма Топаз

  • БрукКерам Магма Топаз

ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ клінкерної тротуарної плитки

У сучасному будівництві клінкерна продукція користується особливою популярністю внаслідок свого унікального походження. Технології виробництва і викладки дорожніх полотен прийшли до нас з Європейських країн. Там рідко можна зустріти доріжки зі звичного для нас бетонного «набору».
Ці матеріали дуже затребувані приватними особами, які прагнуть до ідеалізації навколишнього середовища в своїх володіннях. Її особливості дозволяють об'єктивно дивитися на запропоновані ціни. Справа в тому, що клінкер набагато міцніше і стабільніше, ніж його бетонні аналоги, тому і ціна, відповідно, трохи вище.
Заради облагородження власної садиби це придбання того варто.
Клінкерна тротуарна цегла виробляється з натуральних матеріалів, а також володіє унікальними технологічними особливостями, що робить його незамінними в мощенні дорожніх покриттів і тротуарів.
Як би не був оформлений фасад будівлі і прилегла до нього територія, основним аспектом, в будь-якому випадку, вважається наявність тротуарного покриття, яке завершить загальну картину. Для конкретних цілей стало актуальним клінкерну цеглу, який піддається швидкому монтажу, а також володіє всіма необхідними якостями для надання високого іміджу.
Для викладки тротуару досить бути в курсі всіх супутніх заходів, а саме:
- грамотна підготовка території під мощення;
- техніки, за допомогою якої можна здійснити якісну викладку;
- знання фінального етапу монтажу.
Так, якщо планується викладка опалубки або доріжок, прилеглих до приватного будинку, то найбільше актуально використовувати бетонну основу.
Для пішохідного призначення товщина основи повинна бути не менше 10 см, а для під'їзної колії цей баланс необхідно збільшувати, щоб забезпечити збереження покриття.
Дуже важливо, щоб в процесі мощення, не допускалось наявність заглиблень, де приблизно може накопичуватися волога, яка вплине на цілісність основи.
Підготовка матеріалів для мощення полягає в їх звільнення від пакувальних матеріалів і наступним змішуванням між собою. Така процедура дозволить домогтися ефекту плавних переходів між колірними характеристиками бруківки.
Для склеювання клінкеру з підставою краще використовувати якісні клейові суміші. Якщо таких немає, то можна скористатися розчином на цементній основі. Змішувати розчин необхідно до отримання середньої консистенції.
Сам процес викладки потрібно проводити з чіткістю і точністю, проводячи ряд за рядом за допомогою спеціальних пристосувань. Також потрібно залишати невеликі зазори між плитками - до 8 мм. Це необхідно для подальшої роботи зі швами.
Затирання швів є фінальною частиною викладки тротуару. Його проводять після затвердіння клейової основи за допомогою гумового шпателя і спеціалізованого розчину. Після закінчення процедури слід дати покриттям трохи постояти, а потім змити їх водою.

Як доглядати за клінкерними тротуарами?

Примітною особливістю клінкерних дорожніх покриттів є їх невибагливість в додатковому обслуговуванні і відсутності будь-яких чітких критеріїв по догляду.
Це обумовлено витривалістю матеріалів до різних ушкоджень, а також високими показниками міцності, завдяки яким на них ніяк не впливають температурні і інші атмосферні коливання.
Крім цього, будь-які клінкерна цегла володіють можливістю багаторазового використання. Таким чином, якщо виникає необхідність в переміщенні доріжок по території, то його можна здійснити, не побоюючись того, що матеріали піддадуться псування.

Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  • Цена:11.39грн.

Доступные варианты


  • Наличие: Есть в наличии

Доступные форматы клинкерной брусчатки БрукКерам

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним

Оставить заявку

Ассортимент клинкерной брусчатки БрукКерам