044-333-87-31
050-011-35-96
093-170-56-94
098-185-25-93
г. Киев, ул.Кирилловская 160 А
mail: K_ds@ukr.net

БрукКерам Магма Гранит

При укладанні плитки вся робота піде нанівець, якщо вона виконана неякісно. Плитка може лопнути, якщо під нею утворилася порожнина через погану утрамбовку піску. Тому так важливо дотримуватися технологію.

Для початку потрібно визначитися, для яких цілей буде використовуватися територія. Чи буде по ній їздити транспорт або це буде пішохідна зона, на якій не передбачається великих навантажень за вагою. Від цього залежить не тільки вибір плитки, але параметри бортового каменю для створення бордюрів та поребриків. Коли всі матеріали виявляться на місці, робочі визначать площа території для мощення і виберуть напрямок ухилу, щоб уникнути утворення калюж. Наступний етап - підготовка грунту для подальших робіт або демонтаж старого дорожнього покриття. При цьому забирається старий асфальт або плитка. Потім видаляється рослинна частина грунту і створюється подушка для тротуарної плитки. Майданчик засипають піском і щебенем, ретельно утрамбовують. При необхідності роблять армування дорожньою сіткою, і тільки після цього починають монтаж тротуарної плитки, бордюрів, ринв.

Що стосується вартості укладання, то вона розраховується індивідуально і залежить від типу грунту, від того, чи потрібен демонтаж старого покриття, потрібно чи меліорація, які особливості рельєфу, де знаходиться об'єкт і які погодні умови, а також від терміновості робіт.


Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
  • Цена:11.39грн.

Доступные варианты


  • Наличие: Есть в наличии

Доступные форматы клинкерной брусчатки БрукКерам

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним

Оставить заявку

Ассортимент клинкерной брусчатки БрукКерам